Ogłoszenia duszpasterskie
III niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 17 kwietnia 2021 10:44

 

III Niedziela Wielkanocy (18.04.2021 r.)

1. W piątek Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.

2. Za tydzień po Mszy św. O 11.30 katechezy chrzcielne. Kto chce ochrzcić dziecko albo zostać chrzestnym ma obowiązek uczestniczyć w tych katechezach.

3. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na nasze seminarium duchowne.

4. Parafialny Zespół Caritas w Warszawicach wyszedł z inicjatywą kultu w naszej parafii św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych, chorych, rannych, problemów małżeńskich. Ofiary na zakup dwóch obrazów Św. Rity do kościoła i kaplicy można wpłacać na konto Parafialnego Zespołu Caritas z dopiskiem „na obraz św. Rity” lub przez najbliższe 3 niedziele do składać do skarbonek Caritas. Więcej informacji nt. życia Św. Rity znajdziemy w parafialnym biuletynie "Głos na pustyni".

5. Bóg zapłać ofiarodawcy za ufundowanie dla parafii kropielnicy bezdotykowej, z której możemy już korzystać wchodząc do kościoła.

6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 100 zł.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważania o św. Ricie.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Rafał Amrozik, kawaler z naszej parafii i Ewelina Karolina Orzechowska, panna z Parafii Bożego Ciała w Warszawie. Zapowiedź I.

- Daniel Piętka, kawaler z parafii Kołbiel i Karolina Kocyk, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

 

 

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 391