PONIEDZIAŁEK – 6 listopada 2023
|
15.30
|
kaplica
|
Nabożeństwo wypominkowe- Łukówiec
|
16.00
|
kaplica
|
+polecanych w wypominkach - Łukówiec
|
17.30
|
Nabożeństwo wypominkowe– Warszawice, Radwanków
|
18.00
|
+polecanych w wypominkach – Warszawice, Radwanków
|
WTOREK – 7 listopada 2023
|
17.00
|
+Stanisława (3 r.), Teresę, Marka Kasprzak, dziadków Gwardeckich i Kasprzaków, of. rodzina
|
17.30
|
Nabożeństwo wypominkowe- Dziecinów
|
18.00
|
+polecanych w wypominkach - Dziecinów
|
ŚRODA – 8 listopada 2023
Uroczystość Wszystkich Świętych
|
15.30
|
Nabożeństwo wypominkowe- Piotrowice, Sobiekursk
|
16.00
|
+polecanych w wypominkach- Piotrowice, Sobiekursk
|
17.30
|
Nabożeństwo wypominkowe – Sobienie Biskupie, Warszówka
|
18.00
|
+polecanych w wypominkach– Sobienie Biskupie, Warszówka
|
CZWARTEK – 9 listopada 2023
Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
|
17.00
|
+Zofię Żelazo (1 r.), of. rodzina
|
17.30
|
Nabożeństwo wypominkowe - Całowanie
|
18.00
|
+polecanych w wypominkach - Całowanie
|
PIĄTEK – 10 listopada 2023
Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
|
16.00
|
kaplica
|
Nabożeństwo wypominkowe – Piotrowice, Łukówiec, Sobiekursk
|
16.30
|
+polecanych w wypominkach
|
17.30
|
+Janinę Kowalską (9 r.), Stefanię, Kazimierza Kowalskich, Marcina, Mariannę, Leszka Masnych, Feliksa Strzeżysz, Stanisławę, Stanisława Nowak, Barbarę Więsek, Zofię Zarzycką,
of. Aleksander Kowalski
|
18.00
|
+Telesfora Masnego, of. r. Pachulskich, Rytków, Zapaśników, Walkiewiczów
|
SOBOTA – 11 listopada 2023
Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
|
10.00
|
W intencji Ojczyzny
|
16.30
|
Nabożeństwo wypominkowe – Całowanie, Warszówka, Warszawice
|
17.00
|
+polecanych w wypominkach
|
17.30
|
+Stanisława Molaka z racji imienin, of. Gabriela Molak
|
18.00
|
+Zygmunta Trajdę (25 r.), Antoniego, Zbigniewa, Mariannę Trajda, Elżbietę Staszewską, Tadeusza, Krystynę Szopa, of. rodzina
|
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
12 listopada 2023
|
8.00
|
+Tadeusza 95 r.), Stefanię, Juliana Zyzda, Zuzannę, Wacława, Wiesława Fic, zm. z r. Zyzdów, Ficów, Kurzędów, of. Jadwiga Zyzda
|
10.00 kaplica
|
+Witolda Zawadkę (20 r.), , Genowefę, Stanisława Kurków, Feliksę, Tadeusza Zawadków, zm. z r . Kurków, Zawadków, of. Zofia Zawadka
|
11.30
|
Dziękczynno błagalna w 60 r. ślubu Leokadii i Stanisława Woźniak z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Maryi, of. synowie
|
15.30
kaplica
|
+Stanisława Szostaka (25 r.), , Franciszkę, Jana, Jana, Władysława Szostak, Helenę, Franciszka, Henryka, Stanisławę, Grzegorza Olszewskich, Stefana Kluczyńskiego, zm. z tych rodzin,
of. Zofia Szostak
|
17.00
|
+Janinę (6 r.), Józefa Piętka, Mariannę, Jana, Henryka Nowak, Jana Budytę, of. Agata Nowak
|
17.00
|
poza parafią
|
of. Krystyna Grzegrzółka
|