IV niedziela wielkiego postu PDF Drukuj
piątek, 24 marca 2017 20:34

1. Zachęcamy do udziału w Drodze krzyżowej, która jest odprawiana w każdy piątek o 17.30, a w kaplicy o 16.00. Zapraszamy także na Gorzkie żale w niedziele po Mszy św. o 11.30, w kaplicy o 9.45.

2. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo wotywne.

3. Za tydzień po Mszy św. o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Tematem adoracji będzie Wielki Tydzień i wydarzenia paschalne. Zachęcamy do wspólnego uwielbienia Boga, który przychodzi, by zbawić każdego z nas.

4. Zapraszamy w czwartek o 15.00 na spotkanie ministrantów, w czwartek o 17.00 na spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich i w piątek o 19.00 na spotkanie KSM-u.

5. KSM naszej parafii w od przyszłej niedzieli będzie rozprowadzał palmy. Dochód przeznaczony jest na działalność młodzieży. KSM ogłasza również konkurs na najwyższą palmę. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym konkursie.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz rozważanie o duchowej adopcji.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Adam Grunt, kawaler z Józefowa, parafii św. Jana Chrzciciela w Józefowie i Marta Renata Pasik, panna z Sobień Biskupich, parafii tutejszej. Zapowiedź II.

-Krzysztof Komorzycki, kawaler z Celestynowa, parafii Wniebowzięcia NMP w Celestynowie i Sylwia Justyna Zawada, panna z Sobiekurska, parafii tutejszej. Zapowiedź II.

-Paweł Cisak, kawaler z Siedlec, parafii Bożego Ciała w Siedlcach i Monika Okrasa, panna z Sobień Biskupich, parafii tutejszej. Zapowiedź I.

-Przemysław Zawadka, kawaler z Łukówca, parafii tutejszej i Ewelina Solnica, panna z Siedlec, parafii Bożego Ciała w Siedlcach. Zapowiedź I.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Henryka Urbańskiego z Sobień Biskupich. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.