Radość wspólnoty PDF Drukuj
piątek, 17 lutego 2017 14:55

Młody człowiek mimo coraz doskonalszych środków medialnych czuje się osamotniony. Zapomina bowiem, że jest istotą społeczną i potrzebuje spotkania z drugim człowiekiem.

Człowiek potrzebuje wspólnoty. Taką wspólnotę w naszej parafii tworzy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, które pod opieką asystenta ks. Michała Celeja, naszego wikariusza podjęło się zorganizowania wspólnego spędzania czasu w czasie ferii. W piątek (17.02.2017 r.) o 11.00 w salce parafialnej odbyło się kolejne spotkanie, na które zostali zaproszeni młodzi parafianie. Wszyscy, którzy skorzystali z zaproszenia się nie zawiedli, bo mogli radośnie we wspólnocie spędzić wspólne chwile. Nie zabrakło atrakcji, a dla najmłodszych dziś największą popularnością cieszyła się Fifa. Młodzi wykazywali także wielkie zdolności kulinarne oraz malarskie.

Dziś swoje urodziny obchodziła prezes KSM, Iza Okrasa, której zebrani odśpiewali uroczyste "sto lat" Dołączamy się do najlepszych życzeń i podziękowań wszystkim KSM-owiczom z prezesem i asystentem ks. Michałem na czele za zorganizowanie zimowiska dla młodych.