Ferie z KSM-em PDF Drukuj
czwartek, 16 lutego 2017 16:38

W kolejnym dniu ferii, 16.02.2017 r.,  warszawicki KSM zaprosił do salki parafialnej dzieci i młodzież na zimowisko.

Zimowisko rozpoczęło się o 11.00. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Okazuje się, że młodych interesuje nie tylko komputer i telefon komórkowy. Uczestnicy zimowiska próbowali swych sił w grę w "piłkarzyki" a także w tenisie stołowym. Nie zabrakło chętnych do gry w warcaby, a młodsi wykazywali swe zdolności artystyczne w malowaniu. Z uczestnikami zmierzyli się także w zawodach ks. Michał i ks. Krzysztof.

Młodzież KSM-u zadbała, by młodym nie zabrakło sił. Przygotowała kompot i gofry, które cieszyły się nie mniejszą popularnością od zawodów sportowych. Jutro kolejny dzień zimowiska. Zapraszamy do salki parafialnej o 11.00.