06-12.05.2024 PDF Drukuj
sobota, 04 maja 2024 08:10

PONIEDZIAŁEK – 6 maja 2024

Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

16.00

kaplica

+Stanisława Rosłonka, of. KŻR mężczyzn

17.30

+Stanisława Kubika (13 r.), of. Maria Felczyńska

18.00

w intencji mieszkańców Warszówki z racji poświęcenia pól

18.30

w intencji mieszkańców Sobień Biskupich z racji poświęcenia pól

WTOREK – 7 maja 2024

17.00

o błogosławieństwo Boże dla r. Olszewskich Anny i Pawła, Weroniki i Michała, Leona i Nikoli, Agaty i Grzegorza, Kasi i Marcina

17.30

+Mariusza (3 r.), Adama, Feliksę, Konstantego, Janusza Barejków, Genowefę, Henryka Kurków, zm. z tych rodzin, of. Teresa Barejka

18.00

w intencji mieszkańców Całowania z racji poświęcenia pól

ŚRODA –8 maja 2024

Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

17.00

+Stanisława Tywonek z racji imienin, zm. z r. Tywonków, Winiarków, Kociszewskich, Augustyniaków, Przybyszów, of. syn

17.30

of. Józef Masny

18.00

of. Bernarda Cytryniak

19.00

kaplica

w intencji mieszkańców Łukówca z racji poświęcenia pól

CZWARTEK – 9 maja 2024

16.30

kaplica

+Stanisława Rosłonka, of. dzieci

17.30

+rodziców Stanisławę, Tadeusza Kwiatkowskich, Stefanię, Władysława Kociszewskich, męża Jana, zm. z r. Kwiatkowskich i Kociszewskich, of. Kazimiera Kociszewska

18.00

+Janinę, Jana, Stanisławę, Witolda, Andrzeja Skolimowskich, Stanisława Kasprzaka, Władysława, Ludwikę, Stanisławę, Zofię, Marię Sulków, Ewę, Sylwię Kobiela, dziadków Skolimowskich, Abramowiczów, of. Krystyna Skolimowska

PIĄTEK – 10 maja 2024

17.00

+Mariana Bacińskiego, of. Irena i Adam Jobda

17.30

+Bolesława Starosz (3 r.), rodziców Helenę, Wacława Nowak

18.00

+Rafała, Wojciecha Wasążnik, Kazimierza, Helenę, Wiesława Górskich, of. Grażyna Wasążnik

SOBOTA– 11 maja 2024

17.00

+Krzysztofa Bednarka, of. rodzice

17.30

Dziękczynno błagalna w 9 r. urodzin Zosi z prośbą o potrzebne łaski dla niej, brata i rodziców, of. Mariusz Domański

18.00

+Stefana, Stanisławę, Wiesławę sadowskich, Adama, Anielę Galas, Katarzynę, Wojciecha Sadowskich, Zygmunta Tkaczyka, Andrzeja Widłaka, of. Marianna Łysiak

VII NIEDZIELA WIELKANOCY– 12 maja 2024

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00

+Stanisława, Zofię, Andrzeja Krawczyk, zm. z r. Krawczyków, Kociszewskich, Retmanów

10.00 kaplica

+ z r. Pijanowskich, Zofię Wieczorkowską, Reginę Krajewską, of. Wiesław Pijanowski

11.30

w intencji Parafian

15.30

kaplica

+Władysława Szostaka (20 r.), Franciszkę, Jana, Stanisława Szostak, Zofię Skiba, Aleksandrę, Andrzeja Młot, dziadków Szostaków i Młotów, of. Alina Szostak

17.00

+Józefę, Jana Grzegrzółka, Mariannę, Józefa Kowalskich, Anielę, Jana Grzegrzółka, Adama Kostantego, Tadeusza Piętka, Rozalię Galas, Jana Gajowniczka, Jadwigę Kowalską, Janinę Koc Karcz, zm. z r. Grzegrzółków, Kowalskich, of. Marianna Gajownik