XXXI niedziela zwykła PDF Drukuj
piątek, 03 listopada 2023 14:16

Ogłoszenia

XXXI niedziela zwykła (05.11.2023 r.)

1. Dziękujemy ks. diakonowi za wygłoszone słowo Boże i modlitwę.

2. Ks. biskup z dniem 1 listopada 2023 r. mianował wikariuszem naszej parafii ks. Pawła Wysokińskiego. Życzymy ks. Pawłowi owocnej pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej i darów Ducha św. w posługiwaniu i błogosławieństwa od Chrystusa Najwyższego Pasterza.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. Po adoracji koronka do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu.

4. W sobotę Święto Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o 10.00. Bezpośrednio po mszy św. koncert patriotyczny w wykonaniu Chóru Parafialnego w Warszawicach. Serdecznie zapraszamy. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej przy naszych domach.

5. 12 listopada o 11.30 Msza św. w kościele w Sobieniach Jeziorach, a po Eucharystii odsłonięcie pomnika poświęconego mieszkańcom i żołnierzom Wojska Polskiego poległym i zamordowanym w czasie drugiej wojny światowej.

6. Za tydzień dzień solidarności z kościołem prześladowanym. Na potrzeby prześladowanych wspólnot możemy złożyć ofiary do puszek.

7. Zapraszamy na Msze św.za zmarłych polecanych w wypominkach: poniedziałek o 16.00 w kaplicy Łukówiec, o 18.00 Warszawice i Radwanków, wtorek o 18.00 Dziecinów, środa o 16.00 w kaplicy Piotrowice i Sobiekursk, o 18.00 Sobienie Biskupie i Warszówka, w czwartek o 18.00 Całowanie. Pół godziny przed Mszą nabożeństwo wypominkowe a po Mszy św. koronka do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu.

8. W listopadzie będzie odprawiane nabożeństwo wypominkowe: w kaplicy w każdy piątek listopada o 16.00 oraz w kościele w każdą sobotę listopada o 16.30