PONIEDZIAŁEK – 23 października 2023
|
16.30
|
+Marię Całka (17 r.), księży pracujących w parafii, zm. z r. Całków, Małkowskich, Krasuskich, Krasnodębskich, Długaszków, dusze w czyśćcu, of. Zdzisław Całka
|
17.00
|
+Małgorzatę Masny, of. r. Kopczyńskich
|
18.00
|
+Antoniego, Wiesławę Sowa, zm. z r. Sowów i Najmanów, of. Krzysztof Sowa
|
WTOREK – 24 października 2023
|
16.00
kaplica
|
+Natalię Cherubin (1 r.), of. rodzice i siostra
|
17.00
|
+Janinę Osuchowską (5 r.), Antoninę Osuchowską, zm. z r. Osuchowskich, of. rodzina
|
18.00
|
+Eugeniusza Przybysza (1 r.), of. żona z dziećmi
|
ŚRODA – 25 października 2023
|
16.30
|
+Edwarda Izdebskiego (3 r.), of. żona
|
17.00
|
+Wacława Kociszewskiego, of. r. Mroczków
|
18.00
|
+Jana Kociszewskiego (2 r.), of. żona z dziećmi
|
CZWARTEK – 26 października 2023
|
16.30
|
+Stanisława Zdzisława Stawikowskiego (30 dzień), of. rodzina
|
17.00
|
+Stanisława Banasiewicza, of. r. Zapaśników, Walkiewiczów, Sadoków
|
18.00
|
+Juliannę, Antoniego, Balbinę, Janinę, Antoninę Osuchowskich, Feliksę, Stanisława Renisz, Feliksa, Henryka Kabalę, Halinę, Adama Biesiekierskich, Zdzisława Augustyniaka,
of. Leokadia i Kazimierz Kabala
|
PIĄTEK - 27 października 2023
|
16.30
|
+Tadeusza Jałochę, Stanisławę, Stanisława Kasprzak, Irenę, Stanisława Jałocha, dziadków z obu stron, zm. z r. Kasprzaków, Jałochów, Kabulskich, Borzęckich, Cieślaków, Strzeżyszów, Wojciecha Lewandowskiego, Witolda Moczulskiego, of. rodzina
|
17.00
|
+Wacława Kociszewskiego, Apolonię Przybysz, Zbigniewa Kociszewskiego, Henryka Budyta, of. rodzina
|
18.00
|
+Małgorzatę Masny, of. KGW z Całowania
|
SOBOTA -28 października 2023
Uroczystość św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów diecezji
|
15.30
kaplica
|
+Zofię, Aleksandra Żołądek, Mariannę, Andrzeja Szymańskich, Grzegorza, Barbarę Rogalskich, , dziadków Piotra i Stefanię Żołądek, Edwarda i Walerie Floriańczyk, zm. z tych rodzin, of. Małgorzata Kociszewska
|
16.30
|
+Tadeusza Kasprzaka (10 r.), Jana, Franciszkę Okrasów, Bolesława, Janinę, Marcina, Mariannę Stawikowskich, Adolfa, Stanisławę Jarzębowiczów, Józefa, Juliannę Kasprzaków, Zdzisława Osękę, dziadków, dusze w czyśćcu, of. Krystyna Kasprzak
|
17.00
|
+Zofię, Antoniego, Marka Zych, Lucynę, Jana Kozłowskich, dziadków Jobdów, Zychów, zm. z tych rodzin, of. córka
|
18.00
|
+Roberta Kasprzaka (12 r,), Krzysztofa Kasprzaka, Stanisławę, Barbarę, Jana Kasprzaków, Ewę Michalak, Helenę, Józefa, Kazimierza Kosmalów, Franciszkę, Antoniego Molędów,
of. Anna Kasprzak
|
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA
29 października 2023 - Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła
|
8.00
|
+Stanisławę (45 r.), Helenę Lusawa, Ireneusza, Kazimierza Skolimowskich, Stanisława Kasprzaka, of. Mirosława Kasprzak
|
10.00 kaplica
|
+Andrzeja (10 r.), Ryszarda, Feliksę, Janinę, Witolda Popis, Stanisława, sabinę, Tadeusza, Stanisława, Janinę Urbańskich, zm. dziadków, of. Krystyna Popis
|
11.30
|
+Helenę Lenarczyk (8 r.), Zdzisława, Jerzego, Henrykę, Henryka Lenarczyk, Jadwigę, Aleksandra Szostak, of. Aneta Miernicka
|
15.30
kaplica
|
Dziękczynno błagalna w 1 r. urodzin Antoniny z prośbą o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Antoniny i całej rodziny
|
17.00
|
+Jana, Teodozję Rychlik, Feliksa, sabinę Zawadka, dziadków Rychlików, Zawadków, Gałązków, Ciesielskich, of. Grażyna Zawadka
|
|