XXXIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 12 listopada 2022 11:52

XXXIII niedziela zwykła (13.11.2022 r.)

1. Dzisiaj dzień solidarności z kościołem prześladowanym. Na potrzeby prześladowanych wspólnot możemy złożyć ofiary do puszek.

2. Zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o 11.30 w intencji ks. Marcina z okazji imienin.

3. Zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe: do kaplicy w piątek o 15.00 oraz do kościoła w sobotę o 16.30

4. Za tydzień o 17.00 Eucharystia i spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.

5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie umieszczone są ogłoszenia, intencje i artykuł o miłości do Ojczyzny.

7. (kaplica) Z inicjatywy Kół Różańcowych planowany jest zakup figury Michała Archanioła do kaplicy w Sobiekursku. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy poprzez złożenie dobrowolnej ofiary do puszek.