XXXII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 05 listopada 2022 15:15

XXXII niedziela zwykła (06.11.2022 r.)

1. Dziękujemy p. Andrzejowi Wronce za podzielenie się doświadczeniem wiary. Zachęcamy do nabycia książek i wsparcia jego działalności przez złożenie dobrowolnej ofiary do puszki.

2. Dzisiaj o 11.30 Msza św. i spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

4. Zapraszamy w oktawie Wszystkich Świętych po Mszy św. o 18.00 na nabożeństwo wypominkowe w kościele i koronkę do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu. Dziś nabożeństwo przed Mszą św. o 17.00, a po niej koronka do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu.

5. Zapraszamy na nabożeństwo wypominkowe: do kaplicy w piątek o 15.00 oraz do kościoła w sobotę o 16.30

6. W piątek Święto Odzyskania Niepodległości Msze św. o 10.00 w intencji Ojczyzny i 18.00. Zapraszamy o 10.00 na Eucharystię w intencji Ojczyzny, a po Mszy św. na koncert patriotyczny w wykonaniu naszego chóru. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej przy naszych domach. Ks. biskup udziela dla diecezji siedleckiej w tym dniu dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych, a ci którzy skorzystają z dyspensy winni podjąć inny akt pokutny.

7. W piątek wspomnienie św. Marcina, który jest patronem naszego ks. Wikariusza. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o 11.30 w intencji solenizanta.

8. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich. Taca przeznaczona jest na Caritas diecezji siedleckiej.

9. Za tydzień dzień solidarności z kościołem prześladowanym. Na potrzeby prześladowanych wspólnot możemy złożyć ofiary do puszek.

10. Koło Gospodyń Wiejskich i sołtys Sobień Biskupich zapraszają 12 listopada o 16.00 do świetlicy wiejskiej wszystkich seniorów z Sobień Biskupich na spotkanie z okazji Dnia Seniora.

11. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie umieszczone są ogłoszenia, intencje i artykuł o miłości do Ojczyzny.

12. (kaplica) Z inicjatywy Kół Różańcowych planowany jest zakup figury Michała Archanioła do kaplicy w Sobiekursku. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy poprzez złożenie dobrowolnej ofiary do puszek.