Ministrancki wyjazd PDF Drukuj
środa, 22 czerwca 2022 21:32

18 czerwca grupa ministrantów wraz ze swoim opiekunem

ks. Marcinem Dudzińskim wyruszyła do Warszawy do parku trampolin w Warszawie.

 

 

Ministrant powinien być sprawny nie tylko przy ołtarzu. Dlatego swoją sprawność ministranci sprawdzali na trampolinach. Godzinne skakanie wylało sporo potu i kosztowało wiele energii. Trzeba było uzupełnić spalone kalorie w MC Donald w drodze powrotnej. Zapraszamy wszystkich chętnych do służby przy ołtarzu, by tworzyć ministrancką wspólnotę nie tylko w kościele, ale także na boisku czy wycieczce.  Wycieczka na Hangar jest wyrazem wdzięczności służbie liturgicznej za całoroczną służbę przy ołtarzu. Dziękujemy ks. Marcinowi za całoroczny trud opieki nad ministrantami oraz zorganizowane spotkania, mecze w piłkę nożną i wyjazdy. dziękujemy wszystkim ministrantom za piękną służbę Chrystusowi. Niech Chrystus króluje w waszych sercach.