Sakrament bierzmowania PDF Drukuj
sobota, 13 listopada 2021 12:17

29 października 2021 r. 96 osób przyjęło sakrament bierzmowania.

Młodzież przez dwa lata przygotowywała się do przyjęcia tego sakramentu, uczestnicząc w każdą niedzielę na eucharystii oraz biorąc udział w nabożeństwach majowych, różańcowych czy roratach, gorzkich żalach i drodze krzyżowej. Ponadto pogłębiała życie religijne przez katechezę i osobistą modlitwę.  W tym przygotowaniu towarzyszyli im rodzice, katecheci i kapłani. Bóg zapłać ks. Michałowi i ks. Marcinowi oraz katechetkom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu do tego sakramentu.  Dziękujemy rodzicom bierzmowanych za posprzątanie kościoła i placu przy kościele oraz za złożoną ofiarę na dar ołtarza. Młodzieży życzymy mężnej wiary oraz wypełniania zobowiązań wynikających z przyjętego sakramentu.