Porządek Uroczystości Wszystkich Świętych PDF Drukuj
sobota, 30 października 2021 10:25

Porządek nabożeństw w Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada)

8.00 Msza św. w kościele

10.00 Msza św. na cmentarzu

11.00 nabożeństwo żałobne na cmentarzu

11.15 Poświęcenie pomników (prosimy zgłaszać u księży bezpośrednio po zakończonej Eucharystii)

17.00 Różaniec na cmentarzu w intencji wszystkich zmarłych

Nabożeństwa we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny -2 listopada)

8.15 - nabożeństwo wypominkowe (czytanie wypominek i koronka do Bożego Miłosierdzia)

9.00 Msza św.

15.15 nabożeństwo wypominkowe w kaplicy (czytanie wypominek i koronka do Bożego Miłosierdzia)

16.00 Msza św. w kaplicy

17.15 - nabożeństwo wypominkowe w kościele (czytanie wypominek i koronka do Bożego Miłosierdzia)

18.00 Msza św. w kościele

Zachęcamy do modlitwy wypominkowej za zmarłych. Wypominki przyjmujemy codziennie po Mszy św. w zakrystii lub kancelarii. Za zmarłych polecanych w wypominkach:

- przez cały rok w każdy I piątek miesiąca będzie odprawiona Msza św.

- przez oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych o 17.30 będzie odprawione nabożeństwo wypominkowe a po Mszy św. o 18.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na cmentarzu.

-w listopadzie będzie odprawiane nabożeństwo wypominkowe

-w kaplicy w każdy piątek listopada o 16.00

-w kościele w każdą sobotę listopada o 16.30

Przez cały  listopad możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych. Warunkiem odpustu jest nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii św. oraz modlitwa w intencjach Kościoła.