II niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 10 kwietnia 2021 19:49

II Niedziela Wielkanocy (11.04.2021 r.)

1. Dziś Święto Bożego Miłosierdzia.

2. Parafialny Zespół Caritas Warszawice składa serdeczne podziękowania za wsparcie wielkanocnej akcji zbiórki dla potrzebujących z naszej parafii. Dzięki hojności Parafian przed Świętami Wielkanocnymi wolontariusze przekazali 30 pakietów pomocowych o łącznej wartości 3000 zł oraz prezenty rzeczowe od Caritas Diecezji Siedleckiej w postaci płynów do płukania tkanin.

3. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 100 zł.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i wielkanocne rozważania.

5. Prosimy o zabieranie z sobą maseczek, które znajdują się na stolikach przy wyjściu z kościoła.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Sabinę Płaczek i Tadeusza Pielaka z Dziecinowa oraz Stanisławę Lemieszka z Otwocka. Módlmy się w ich intencji, zmarłych polecanych w wypominkach, z naszych rodzin i parafian, by Zmartwychwstały Chrystus wprowadził ich do nieba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.