Boże Narodzenie PDF Drukuj
środa, 23 grudnia 2020 22:50

Boże Narodzenie (25.12.2020 r.)

1. Msze św. dziś jeszcze o godz. 8.00 i 11.30, w kaplicy o 10.00.

2. Jutro Święto św. Szczepana. Msze św. w kościele o 8.00 i 11.30, a w kaplicy o 10.00. W czasie Mszy św. obrzęd błogosławieństwa owsa. Taca przeznaczona jest na budujące się kościoły w diecezji.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i uświetnienia dzisiejszej uroczystości. Bóg zapłać za ofiarowane choinki do kaplicy i kościoła. Bóg zapłać parafianom z Całowania za przygotowanie świąteczne kaplicy. Dziękujemy p. kościelnemu, młodzieży, p. Andrzejowi Moszpańskiemu, p. Krzysztofowi Wysmółkowi i p. Mirosławowi Łysiakowi za przygotowanie świątecznej dekoracji: przystrojenie choinek i wystrój szopki w kościele.

4. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Gościom i Parafianom składamy najlepsze życzenia:

„…nad mieszkańcami kraju mroków światło zabłysło”.

Niech ta nadzieja zapowiadana już przez proroka Izajasza towarzyszy Wam w tym mrocznym czasie. Oby to światło płynące z Betlejem rozpraszało mroki Waszego codziennego życia. Jezus Chrystus, który przychodzi, aby dać nam nadzieję i zbawić człowieka niech będzie Waszym Przedziwnym Doradcą, Bogiem Mocnym i odwiecznym Ojcem. Przyjmijcie do swoich serc Jezusa Chrystusa, Słowo, które ciałem się stało. Niech to słowo zamieszka wśród Was, będzie Waszą światłością i wszystkim błogosławi.

Szczęść Boże

Ks. Michał i ks. Krzysztof