Świąteczna akcja Caritas PDF Drukuj
środa, 23 grudnia 2020 22:31

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz” /Antoine de Saint-Exupery/

Serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, zarówno dla tych którzy zasilili wystawione w kościele parafialnym oraz w kaplicy szklane puszki Caritasu, jak i dla wszystkich, którzy wpłacili pieniądze na konto PZC Warszawice. Przygotowaliśmy trzydzieści sześć kompletów talonów na zakupy świąteczne w lokalnych sklepach lub specjalnych kopert z gotówką dla potrzebujących rodzin. Łączna wartość przekazanej pomocy to 5200 zł!

17, 18 i 19 grudnia Wolontariusze z  Parafialnego Zespołu Caritas zgodnie z zaleceniami sanitarnymi rozwieźli wraz z życzeniami świątecznymi oraz pamiątkami z ubiegłorocznej Wigilii przygotowane dary.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wrażliwe serce na potrzebujących. Bóg zapłać!

PZC Warszawice;-)