II niedziela adwentu PDF Drukuj
sobota, 05 grudnia 2020 21:26

II niedziela adwentu - 06.12.2020 r.

 

1. Zapraszamy na roraty, które odprawiane są w środy i soboty o 7.00.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne.

3. Dzisiaj możemy złożyć ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00.  W czasie tej Mszy św. zostaną poświęcone medaliki dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii.

5. W środę dzień imienin p. kościelnego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o solenizancie. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00 w intencji p. Wiesława.

6. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Świąteczna POMOC Parafii Warszawice”. Akcję można wesprzeć wpłacając dowolną ofiarę na konto Parafialnego Zespołu Caritas albo składając ofiarę do puszek Caritasu.

7. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć opłatki. Zabierzmy je także dla tych, którzy nie mogą przybyć do kościoła.

8. Można już nabywać świece Bożonarodzeniowe Caritas w cenie 7 zł lub13 zł.

9. Przygotujmy nasze serca do świąt. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni adwentu, ale korzystajmy z tego sakramentu codziennie po ostatniej Mszy św. i w czasie Mszy roratnich.

10. Bóg zapłać za ofiary na kościół 100, 200 i 300 zł.

11. Zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o Maryi wzorze czystości. W zakrystii możemy nabyć Promyczek Dobra.


12. W tym tygodniu odeszli do wieczności +Jadwiga Siejka z Warszówki, której pogrzeb będzie w poniedziałek o 13.00, Teresa Kubik z Warszawic, której pogrzeb będzie we wtorek o 11.00 i Czesława Tolaka z Dziecinowa, którego pogrzeb będzie we wtorek o 13.00. Prośmy w ich intencji, zmarłych polecanych w wypominkach, parafian i naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
.