Jak możesz pomóc? PDF Drukuj

 

„Nie zatwardzajmy serc, gdy słyszymy krzyk biednych. Starajmy się usłyszeć to wołanie. Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki” (Papież Jan Paweł II)


 

Dzieła Parafialnego Zespołu Caritas mogą Państwo wesprzeć tradycyjnym przelewem bankowym. Można wpłacić dowolną kwotę na niżej podany numer konta bankowego:

 

Bank PKO SA  79 1240 2728 1111 0010 8629 1315

 

 

Jeżeli zauważy Pani/ Pan potrzebę niesienia pomocy u sąsiada/ znajomych/ rodziny/ innych mieszkańców, prosimy o zgłaszanie takich potrzeb/ problemów księżom naszej parafii lub członkom Parafialnego Zespołu Caritas, wymienionym w zakładce „Członkowie”.

 

I PAMIĘTAJ!

Caritas nie mogłoby działać bez pomocy ludzi dobrej woli

– bez Twojej dobrej woli.

 

Zachęcamy więc do dalszego wspierania w zakresie dobroczynności, ochrony zdrowia i pomocy społecznej dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii i naszej społeczności.


Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam pomagać!

Gorąco dziękujemy naszym sponsorom i ofiarodawcom!

 

Dziękujemy za zaufanie i ZAPEWNIAMY,

że wydając jedną swoją złotówkę, masz gwarancję, że każda z nich zostanie wydana na szczytny cel.