Uroczystość Zesłania Ducha św. PDF Drukuj
piątek, 17 maja 2024 13:09

Uroczystość Zesłania Ducha św. (19.05.2024 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni zwykłe po Mszy św. o 18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30. W kaplicy majówka codziennie o 18.00, w niedziele o 9.30.

2. Dzisiaj o 10.00 Uroczystość Pierwszej Komunii św. W czasie tej Mszy św. ławki będą zarezerwowane dla dzieci. Ze względu na komunię dzisiaj Msze św. o 8.00, 10.00, 12.00 w kaplicy i 17.00. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu do przyjęcia sakramentu pokuty i eucharystii. Bóg zapłać ks. Pawłowi, p. katechetkom, rodzicom za przygotowanie dzieci i dzisiejszej uroczystości. Bóg zapłać rodzicom za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Zapraszamy dzieci z rodzicami na Biały Tydzień codziennie o 18.00.

3. W przyszłą niedzielę o 11.30 Eucharystia i katechezy chrzcielne. Kto chce ochrzcić dziecko albo być chrzestnym ma obowiązek uczestniczyć w tych katechezach.

4. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie ołtarzy mieszkańców Warszawic, Sobień Biskupich, Radwankowa Szlacheckiego i Dziecinowa

5. Od dzisiejszej niedzieli nie będzie Mszy św. w kaplicy o 15.30.

6. W czwartek zapraszamy na VI Parafiadę Dekanatu Osieckiego w Warszawicach, która rozpocznie się Eucharystią o 9.00 w naszej świątyni.

7. 26 maja o godzinie 14.00 na terenie pałacu w Otwocku Wielkim będzie miał miejsce koncert Zespołu Mazowsze, który wystąpi na scenie razem z naszym Zespołem Piskorze. Wstęp bezpłatny.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: -

- Piotr Grzegrzółka, z naszej parafii i Paulina Grzegrzółka z Otwocka Małego, cywilnie związani. Zapowiedź II

-Konrad Moszczyński, kawaler i Justyna Kwiecień, panna oboje z Dziecinowa, parafii tutejszej. Zapowiedź I.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o święcie strażaków.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>